در حال بارگذاری ...
 • با اجرای 18 نمایش در روز سوم جشنواره

  دایناسورهای رنگی به تئاترشهر می‌آیند

  جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در سومین روز برگزاری خود میزبان 10 نمایش صحنه‌ای و 8 نمایش در فضای باز است.

  به گزارش ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، تالار اصلی تئاتر شهر در سومین روز میزبان نمایش «کوزه عسل نیست» کاری از عادل بزدوده به‌مدت زمان 65 دقیقه در دو نوبت 19 و 21 به صحنه می‌رود.

  در تالار چهارسو نمایش «سولوی باغچه » به کارگردانی علی اعتصامی‌فر به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن 40 دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های17:30 و 19:30 اجرا می‌شود.

  در تالار قشقایی نمایش « بغلم‌کن تا دمپایی نیومده» کاری از طلیعه طریقی اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان 75 دقیقه در دو سانس 18:30 و 20:30 روی صحنه می‌رود.

  تالار سایه نیز میزبان نمایش «دایره» به کارگردانی الکا هدایت است که با مدت زمان 45 دقیقه و در دو سانس 18 و 20:15 اجرا می‌شود.

  در این روز در پلاتو اجرای تئاتر شعر دو نمایش «هتی هیس هیس» کاری از گروه کانون تهران و «شبلی تنها نرو » کار گروه سپیدارهای دوستی به ترتیب در سانس‌های 16:30 و 19 اجرا می‌شوند.

  تالار هنر پذیرای نمایش «سفر شگفت‌انگیز» است که با کارگردانی دمیتری نوموکنف از کشور آلمان در دو نوبت 17 و 19 و با مدت زمان 45 دقیقه اجرا می‌شود.

  تالار محراب نیز شاهد اجرای نمایش «بازتاب حقیقت» کار کشور هند است که با مدت زمان 45 دقیقه در دو سانس 17:30 به صحنه می‌رود.

  تالار فردوسی نیز میزبان «اپرای عروسکی سعدی»  کار بهروز غریب‌پور است که ساعت 19:30 و به مدت زمان 110 دقیقه اجرا می‌شود.

  و سرانجام اینکه نمایش «تاریخ دوران » کاری از ابراهیم شاکری به مدت 40 دقیقه و در دو سانس 17 و 18 اجرا می‌شود.

  علاوه بر اجراهای صحنه‌ای، 8 نمایش‌ در فضای باز جشنواره نمایش عروسکی

  در سومین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان 8 نمایش در بخش فضای باز است.

  در این روز نمایش ‌«خم بازی بانوی حصار» کار افشین قاسمی به مدت 30 دقیقه و راس ساعت 17:30 در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.

  ساعت 18 نمایش «بوسلمه» کاری از عبدالرضا محمدی‌نژاد، ساعت 18:30 نمایش «صندوق بازی» کاری از امید اجاقی و ساعت 19 نمایش «دایناسورهای رنگی» کاری از کشور اسپانیا می‌شوند.

  «ترانه خورشید و ماه» کاری از کشور لهستان نام نمایشی است که ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه در همین محوطه اجرا می‌شود.

  همچنین نمایش «بالاجاتکم» کار مشترک مهدی صالحیار و نسرین فاتح ساعت 19 در پارک لاله اجرا خواهد شد.

  در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «لیر خان» کاری مشترک از ندا فرمانی و ریحانه باغبادی و «علی مردان خان و پهلوان کچل» کار مریم شاهدی به ترتیب ساعت‌های 18:30 و 19 اجرا می‌شوند.

  برای گرفتن اخبار این دوره از جشنواره به سایت http://tehranmobarakfestival.com/  مراجعه فرمایید.
  نظرات کاربران